Regulamin

 1. Na terenie naszego klubu obowiązuje całkowity i bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych, komputerów, tabletów, aparatów fotograficznych, kamer, dyktafonów oraz wszelkich urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz. Urządzeń tych nie wolno wnosić dalej niż szatnia niezależnie od tego czy są włączone czy nie. Urządzenia można pozostawić w zamykanych szafkach znajdujących się w szatni, jednak klub nie ponosi za nie odpowiedzialności. Klub nie ponosi też odpowiedzialności za zgubione lub zostawione rzeczy.
 2. Cena wejścia obejmuje dostęp do wszystkich pomieszczeń dla Gości oraz wyposażenia klubu (w tym m.in. prezerwatywy, ręcznik i klapki jednorazowe). Bar jest płatny zgodnie z cennikiem.
 3. Klucze do szafek dostępne są w barze, za zgubienie kluczyka pobieramy opłatę w wysokości 20 zł.
 4. Klub i obsługa nie zapewnia doznań erotycznych. Od Gości zależy czy będą brali aktywny udział w zabawie.
 5. W naszym klubie stawiamy na wysoką kulturę osobistą, słowo „nie” nie podlega dyskusji. W każdej chwili możesz odmówić innej osobie zabawy. Osoby, które będą zachowywały się natrętnie, niekulturalnie lub wulgarnie będą wypraszane z klubu.
 6. W trosce o bezpieczeństwo swoje, jak i innych uczestników, osoby nadużywające alkoholu nie będą wpuszczane oraz będą wypraszane z klubu.
 7. Dbając o miłą atmosferę prosimy o zgłaszanie wszystkich problemów obsłudze klubu. Im szybciej dostaniemy taką informację, tym szybciej zareagujemy.
 8. Na terenie naszego klubu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu poza strefą wyznaczoną do tego celu.
 9. Prezerwatywy udostępnione są bezpłatnie i obowiązuje nakaz ich używania.
 10. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone na terenie klubu.
 11. W klubie obowiązuje zakaz wnoszenia napojów i jedzenia z zewnątrz.
 12. W naszym klubie obowiązuje strój wieczorowy, erotyczny lub dopasowany do charakteru imprezy. Kładziemy duży nacisk na dress code. Niedostosowanie się do dress codu skutkować będzie nie wpuszczeniem do klubu.
 13. Klub podzielony jest na strefę ogólną, gdzie Goście mogą poruszać się swobodnie w ubraniach oraz  specjalnie wydzieloną strefę zabaw, gdzie należy udać się bez zbędnej garderoby.
 14. Wysyłając sms/e-mail zgłoszeniowy lub dzwoniąc zgadzacie się na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną o wydarzeniach związanych z klubem. Zgodę tę można w każdym momencie wycofać drogą telefoniczną, mailową bądź sms.
 15. Obsługa klubu ma prawo wyprosić bez podania przyczyny.
 16. Imprezy tematyczne mają pomóc gościom znaleźć się w jednym miejscu i czasie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, ale to nie oznacza, że są zmuszeni dopasować się do tematu. Jedynym wyjątkiem są imprezy dla par i singielek. W ten dzień single nie będą wpuszczani do klubu. Także prosimy o sprawdzanie kalendarza imprez.
 17. Wchodząc do klubu nasi Goście akceptują regulamin.